ساعت هوشمند وان‌پلاس در راه است

توسط در بلاگ 06/11/2019

ساعت‌های هوشمند اکنون درصد بسیار خوبی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند، زیرا افراد بسیاری در دنیا هستند که از این گجت‌های پوشیدنی جذاب استفاده می‌کنند. ساعت‌های هوشمند جهش بسیار خوبی در دنیای فناوری بودند و هنوز هم می‌توان آن‌ها را یکی از بهترین گجت‌ها دانست، زیرا با داشتن ابعاد کوچک و وزن سبک می‌توانند کار‌های زیادی انجام دهند. شرکت‌های مختلفی مانند اپل، هوآوی و سامسونگ به طور حرفه‌ای در این زمینه کار می‌کنند و بعضی از شرکت‌های دیگر نیز قصد دارد به این بخش دنیای فناوری وارد شوند.

وان‌پلاس و معرفی ساعت هوشمند

اگر به‌خاطر داشته باشید، یکی از شرکت‌هایی که در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد قصد داشت ساعت‌های هوشمند را به محصولات خود اضافه کند، وان‌پلاس بود. البته این شرکت اندکی پس از آن خبر اعلام کرد که قصد ندارد این کار را انجام دهد، زیرا معتقد است اکنون بهتر است تمام مرکز خود را روی یک محصول متمرکز کند تا بتواند نتیجه بهتری بگیرد. دلیل این کار را می‌توان وسیع‌تر کردن ریشه‌های صنعت گوشی‌های این شرکت دانست؛ کاری که وان‌پلاس به خوبی آن را انجام داده است. اما در خبر‌هایی به تازگی از وان‌پلاس منتشر شده که اعلام می‌کند این شرکت برای ارائه محصولاتی به غیر از تلفن همراه بسیار آماده است و اکنون زمان آن فرا رسیده که ما بالاخره ساعت‌های هوشمند وان‌پلاس را ببینیم.

زمان احتمالی رونمایی از ساعت هوشمند وان‌پلاس

اکنون نه تنها وان‌پلاس ۴ مدل جدید تلفن هوشمند در هر سال عرضه می‌کند بلکه این شرکت همچنین جرات کرد وارد عرصه مجموعه‌های تلویزیونی شود و با فروش OnePlus TV در هند این مسئله را به همه جهانیان ثابت کرد. اخبار جدید که از گوشه و کنار دنیای فناوری به دست ما رسیده از یک اتفاق دیگر نیز گزارش می‌دهد. مثل این که وان‌پلاس بالاخره تصمیم گرفته است ساعت‌های هوشمند خود را به جهانیان معرفی کند. بر طبق اطلاعات فاش شده این ساعت هوشمند در کنار گوشی OnePlus 8 رونمایی خواهد شد. این بدان معناست که ما می‌توانیم در ماه مه ۲۰۲۰ یا حوالی آن این دستگاه را مشاهده کنیم.

متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری از آن منتشر نشده است که ما بتوانیم آن را به شما اطلاع رسانی کنیم. تنها می‌توانیم بگوییم احتمالا این دستگاه از سیستم‌عامل WearOS استفاده خواهد کرد. آیا این دستگاه مربعی طراحی می‌شود یا مانند سامسونگ یک ساعت دایره‌ای شکل خواهیم دید؟ اگر به طراحی اولیه منتشر شده توسط این شرکت در سال ۲۰۱۶ نگاه کنیم متوجه می‌شویم که وان‌پلاس طرفدار مدل‌های دایره‌ای است، اما شاید این مسئله بعد از گذشت ۴ سال تغییر کرده کند در نتیجه تنها راه صبر کردن است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.